Profesjonalnie działamy na rzecz Twojego biznesu

Skorzystaj z szerokiej oferty usług call center

Generowanie leadów

Generowanie leadów jest początkiem procesu, który ma doprowadzić do sprzedaży. To jest nasze główne zadanie, jesteśmy w tym specjalistami. Potrafimy zachęcić klienta i obudzić w nim potrzebę zainteresowania się ofertą. Wiemy, że pierwsze pozytywne wrażenie robi się tylko raz, więc tylko właściwa, nienachalna rozmowa daje szansę na powtórny kontakt lub utrzymanie kontaktu z klientem na dłużej.

Walidacja leadów

Duże bazy pozyskane z rynku mogą być okazją do znacznego poszerzenia własnej bazy klientów, warunkiem jest jednak ich pozytywna weryfikacja, która daje gwarancję dotarcia do klienta. Ilość musi iść w parze z jakością, bo jedynie wartościowy lead może przynieść korzyści biznesowi. Oferujemy usługę potwierdzenia wiarygodności i poprawności leadów.

Umawianie spotkań

Tylko skuteczne umówienie spotkań jest rzeczywistym wsparciem dla działów sprzedaży przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów marketingowych. Doskonale to rozumiemy, szanujemy czas kontrahentów, dokonujemy pierwszej prezentacji oferty kanałami call center, by skutecznie wyłonić potencjalnych klientów i zainicjować spotkanie z handlowcem. Przekazujemy tylko zweryfikowane dane, uzupełnione o dodatkowe informacje, których potrzebuje Twój biznes.

Badanie rynku

Znajomość rynku pozwala rozpocząć wartościowy biznes, kontynuować go bez przeszkód i niespodzianek oraz szeroko rozwijać. Jesteśmy gotowi zebrać informacje z rynku o potencjale konkretnej branży, wyodrębnić grupy docelowe, sprawdzić skłonności zakupowe różnych grup konsumentów, ich preferencje zakupowe, motywacje i bodźce wpływające na wybór konkretnej oferty.

Badanie satysfakcji klienta

Bezpośredni kontakt z klientem szybko dostarcza wiarygodnej informacji, a ponadto jest także dobrym sposobem na wzmocnienie więzi i przygotowaniem długofalowej strategii sprzedaży. Tabele excelowe pokazują, że klient coś kupuje bądź odrzuca ofertę – jednak dopiero rozmowa wyjawia przyczyny konkretnych zachowań konsumentów.

Windykacja

Monitoring należności, windykacja miękka, wysyłka upomnień i wezwań, działania wyprzedzające zaległości.

Helpdesk

Pierwsza linia szybkiej pomocy dla klienta, który może uzyskać tu informację, pomoc techniczną czy zgłosić awarię itp. Jeśli problem jest poważniejszy konsultant może przekierować zgłoszenie do konkretnego działu pomocy.

Obsługa infolinii

Bezpośrednia, szybka, konkretna i nieograniczona w czasie komunikacja z klientem jest podstawą niemal każdego biznesu. Oferujemy błyskawiczne zorganizowanie infolinii działającej 24 h/dobę.

Back office

Kompleksowa obsługa wszelkich procesów posprzedażowych, które wpływają na to, że klient zostaje sprawnie obsłużony, co z kolei gwarantuje przywiązanie klienta na dłużej. W zakresie back office oferujemy wsparcie techniczno-organizacyjne w IT oraz procesów finansowo-księgowych.

Aktualizacja baz danych

Aby baza była funkcjonalna i użyteczna dla procesów biznesowych, niezbędna jest jej aktualizacja, a przede wszystkim uzupełniona o zgody występujących w niej podmiotów. Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej bazy.

Pomagamy wykorzystać w 100% potencjał naszych partnerów

Wspieramy realizację zamierzonych celów, rzetelnie realizujemy przygotowane projekty, doradzamy oraz podpowiadamy skuteczne formy dotarcia do odbiorców.

Dajemy wsparcie w biznesie

Podejmujemy działania pre-sprzedażowe, wspieramy firmy w badaniach rynku, obsłudze klienta oraz bezpośrednich kontaktach w kanale B2C i B2B.

Co konkretnie możemy zrobić dla Twojego biznesu?

1

Jeśli wprowadzasz na rynek nowy produkt,

możemy sprawdzić poziom satysfakcji klientów.
2

Jeśli chcesz zwindykować portfel swoich klientów,

możemy to zrobić.
3

Jeśli przed świętami Twoje call center nie jest w stanie obsłużyć całego ruchu generowanego przez nową kampanię,

możemy to przejąć i Cię wesprzeć.
4

Jeśli wysłałeś próbki do swoich odbiorców i nie masz odzewu,

możemy sprawdzić, dlaczego.

POTRAFIMY SKUTECZNIE ROZMAWIAĆ, by dostarczyć naszym zleceniodawcom wartościowej, zweryfikowanej informacji o kliencie i jego potrzebach.

Proponujemy autentyczną rozmowę, jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta i przygotowani na zaskakujące scenariusze rozmowy. Indywidualne podejście do klienta, rozpoznanie jego preferencji zakupowych i szybkie ocenienie jego potencjału sprzedażowego podczas rozmowy daje większą gwarancję wygenerowania wartościowego leada. Skutek naszych działań to dostarczenie dużej liczby rzetelnie zweryfikowanych i wysoko wartościowych kontaktów. Dla nas liczy się jakość zdobytych informacji, które zaprocentują prawdziwym wzrostem sprzedaży.